beta
26l.mobi
Nick:
Slaptažodis:
Įsiminti  

Mano profilis: Profilis Nustatymai Pašto dėžutė Svečių knyga Draugai Juodasis sąrašas Užrašų knygelė Adresų knygelė
Bendravimas: Pradžia Forumai Dienoraščiai Klubai Fotoalbumai Pažintys Vartotojai
Pramogos: Grožio konkursas
Naudinga: Šypsenėlės Avataros Horoskopai
Forumai: bendri
Nauji pranešimai
Pasirinkimai
Jūsų temos
Jūsų pranešimai

Temos be atsakymų
Forumai: klubų
Forumai: regioniniai

26l.mobi » Forumas » Gyvenimo stilius » Mada » Tatuiruotės ir auskarai

Rodyti ankstesnę temą : Rodyti sekančią temą  
Pradėti naują temą Atsakyti įtemą
Atgal    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13   Toliau

Kaip jus vertinate tatuiruotes, auskarus ir ivairiu spalvu plaukus ??
Tai man tai patinka, mane jaudina tokie dalykai.
19,6%
 19,6%  [ 10 ]
Ne, tai tik kuno darkymas.
2%
 2%  [ 1 ]
Ziurint kas per tattoo, auskaras ir kokioje jis vietoje.
78,4%
 78,4%  [ 40 ]
Iš viso balsų : 51

Pranešimas
rubinuke
Fleimo guru
Parašytas: 09 kov 2007 20:02
Rašyti temą: Tatuiruotės ir auskarai
Atsakyti su citata
man sitos visai patinka icon_wink.gif
rubinuke
Fleimo guru
Parašytas: 09 kov 2007 20:03
Atsakyti su citata
secrelt rašo:
siauliuose, siauliu viesbuty, nesigailiu

Kokios kainos Siauliuose?
Pilaga
Išminčius
Parašytas: 14 Gegužė 2007 17:49
Atsakyti su citata
o kaip jos atrodys kai tau bus 70 metuku?(pvz. tatiuruote ant krutines?)
wwwelcome
Revizorius
Parašytas: 15 Gegužė 2007 06:22
Atsakyti su citata

neseniai mačiau vaikiną, kuris ant kaklo turi tatuiruotę icon_rolleyes.gif
kaip tai gražiai atrodo...toks stiprus kaklas, stiliovas vaikinas, dera, turėčiau pasakyti icon_wink.gif

dėl senėjimo ir tatuiročių...
tai ką, dėl to, kad pasensime, neturėtume jų turėti dabar, kol jauni esame? icon_rolleyes.gif
tinattt
Meistras
Parašytas: 15 Gegužė 2007 11:06
Atsakyti su citata
Vylen rašo:
dar dėl auskarų... pvz į bambą.. kas ką mąsto? Gal kas įvėręs buvo, kokie pojūčiai, įspūdžiai ir pasekmės? icon_smile.gif

Nu ka ir as prtarsiu keleta zodeliu....!!! Bamboi auskara turiu trys metus...icon_smile.gif KAi veriausi nebijojau nes beweik pati buvau sau prasiverus... icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif MAn pavizdziuj visiskai neskaudejo juokiausi.... icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif bet kitiem tai labai skauda po to negali lankstiti pilvo sokineti o as ta pacia diena kaip niekur nieko nuejau dar i treniruote... icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Ausise tuiru 6 skyles viena veriausi pati...vat labai skaudejo kai veriausi ausije i kremzle skaudziua man buwo nei i bamba... icon_confused.gif DAr turiu auskara liezuvi jau kokius keturis menesius nu nz nieko ipatingo sawaite valgyt beveik negali svampi nu seip tiesa pasakius sunku i ta liezuvi reik pasirizimo icon_biggrin.gif icon_cool.gif O del tatuiruociu...gal ir noreciau bet ne laikinos nes dauk kas sako laikina labai ziaurei atrodo kai pradeda blesti juk dabar net isradoi tikras tatuiruotes galima panaikinti... icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif
Juk jau 2007 metai.... icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif VISAI NIEKO DREZIUKAS

PATI NORECIAU KINIETISKO KOKIO ZENKLO... icon_smile.gif
Pilaga
Išminčius
Parašytas: 15 Gegužė 2007 13:21
Atsakyti su citata
Citata:

dėl senėjimo ir tatuiročių...
tai ką, dėl to, kad pasensime, neturėtume jų turėti dabar, kol jauni esame?

Tai gal ir galima tik klausiau kaip atrodys kai tau bus 70 metuku.

Beja klausimas apie kinietiskus zenklus. Tarkim varda savo kinietiskai dalima butu uzsirasyti?#260; Ar tie kinietiski rastai raidziu vertimui neturi tik zodzius?
rubinuke
Fleimo guru
Parašytas: 21 Gegužė 2007 10:17
Atsakyti su citata
Pilaga rašo:

Tai gal ir galima tik klausiau kaip atrodys kai tau bus 70 metuku.

Kai bus 70m. manau teks vaiskcioti tokiais drabuziais, kad tatuiruotes nesimatys icon_lol.gif Arba paprasciausia jau nieks neziures, kad pamatytu icon_lol.gif

Del auskaru verimosi, tai ausyse niekada nenorejau antros auskaro, man negrazu icon_rolleyes.gif O va liezuvyje - graziai atrodo
O tatuiruote vis zadu padaryt bet vis atodelioju i nezinau kodel Gal nereikia ?
Pilaga
Išminčius
Parašytas: 22 Gegužė 2007 13:35
Atsakyti su citata
Bet tai jausmas kai turesi slepti icon_biggrin.gif . Susirasi koki diediuka, nusirengsi vakare, o jis sakys: "ziek tu blogai nusiprausei, tau ten juoda kazkas"
rubinuke
Fleimo guru
Parašytas: 02 birž 2007 19:30
Atsakyti su citata
Pilaga rašo:
Bet tai jausmas kai turesi slepti icon_biggrin.gif . Susirasi koki diediuka, nusirengsi vakare, o jis sakys: "ziek tu blogai nusiprausei, tau ten juoda kazkas"

Tikiekimes, kad tas deduks nebus rokeris icon_biggrin.gif arba pankas icon_biggrin.gif
Tada galetu ir nesuprasti icon_wink.gif

O siaip is tiesu pamascius zmogus ilgai buna jaunas, taip ir oda, taigi, kaip atrodys tatuiruoten senatveje, man atrodo, visai nesvarbu icon_rolleyes.gif
Pilaga
Išminčius
Parašytas: 05 birž 2007 09:08
Atsakyti su citata
Bet Daugiausai žmogus jaunas buna viduje, o oda raukšlėtis pradeda pakankamai anksti....
Bet ka čia ginčytis, šiandien gyvename laisvoje šalyje ir turime teisę į bet ką... Auskarus įvairiose vietose (net ir imtymiose), suveltus plaukus (dredai), tatiuruotes ir dar visokius kitokius reikaliukus, kurie vieniems priimtini, kitiems nelabai. icon_smile.gif
Pradėti naują temą    Atsakyti įtemą
26l.mobi » Forumas » Gyvenimo stilius » Mada » Tatuiruotės ir auskarai
Atgal    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13   Toliau
Laiko juostos yra GMT + 1 valanda

2007-2014 26l.mobi Abuse
Desktop Version
Հայերեն Беларуская Nederlands English Français ქართული Deutsch Lietuvių Українська